Kasvattaja- ja jälkeläisluokat

KASVATTAJALUOKAT tuomari: Tapio Eerola

Kasvattajan vähintään neljä (4) tässä näyttelyssä ERI:n tai EH:n laatuarvostelussa saanutta kasvattia. Kasvatit saavat olla samasta pentueesta.

305. kennel HOFMACHER; Johanna Sarkkinen, Kempele 1 KP ROP-kasv.
26. Morris, 61. Kleo, 62. Merlin, 190. Milan

315. kennel STEINROLLER; Kathrina Helander, Porvoo 2 KP
34. Walther, 117. Xyster-Xvea, 258. Petronella. 259. Sigrid

 

314. kennel SKYWATCH'S; Tuula Sorakari, Kouvola 3 KP
188. My Love Miracle, 200. Just For You, 232 Moonlight Magic, 233. Nightwish

316. kennel STELMO'S; Päivi Felixson, Espoo 4 KP
35. Juno, 36. Legolas, 37. Leonidas, 261. Jolie

 

 

300. kennel BILOXIAN; Carita Salmi, Espoo EI SIJ.
6. Diwali, 49. Adoeete, 210. Biory, 214. Donoma

301. kennel DAGDAHOF; Ate Kolulahti, Saukkola EI ESITTETTY
302. kennel DAMIRAZIN; Eija Tuominen, Hämeenlinna EI ESITTETTY

303. kennel GIPSTERN; Jaana Pajala, Oulu EI SIJ.
25. Indio, 54. Ifender, 165. Fendor, 195. Goya

304. kennel HAYAKLAUSE; Raila Nieminen, Herrala EI SIJ.
55. Inrigo, 56. Jamboree, 99. Ladybird, 186. Ingrid

306. kennel HOFMARIEN; Tuula Drufva, Lohja EI SIJ.
160. Fooling Around, 277. Je T'Aime, 278. Joy'O Mine, 279. Fine'n Foxy

307. kennel HUVIMETSÄN; Pirjo Paatero, Vitsiälä EI ESITETTY

308. kennel KAUNOTTAREN; Inkeri Kujanpää, Valkeakoski EI ESITETTY

309. kennel MILAHOW; Mervi Savolainen, Unaja EI ESITETTY

310. kennel MINTTUMANTAN; Minna-Kaisa Heinonen, Parikkala EI SIJ.
101. Kaitua, 114. Kimuli, 254. Indira, 255. Isabella

311. kennel NAGY NARANIA'S; Saija Saarinen, Nurmijärvi EI SIJ.
103. Adina, 104. Amidala, 105. Anar, 106. Aquila

312. kennel PIRRELINA; Elina Croon, Akaa EI SIJ.
18. Dexter, 68. Helmer, 107. Hulda, 228. Deliah

313. kennel SENITA; Samuli Ingerman, Pertteli EI SIJ.
59. Caballero, 69. Hubsch, 109. Halla, 231. Finnella, 282. Fenilla

317. kennel TALLIVAHDIN; Minna Tapojärvi, Masku EI SIJ.
53. Freiberufler, 119. Irrlicht, 182. Emanze, 184. Forscherin

318. kennel USKIHOFF'S; Seija Haapamäki, Juornaankylä EI ESITETTY

 

JÄLKELÄISLUOKAT tuomari: Denise Gaudy

Jalostuskoira ja sen neljä (4) tässä näyttelyssä ERI:n tai EH:n saanutta jälkeläistä. Jälkeläiset voivat olla samasta pentueesta.

202. Steinroller Molla-Majja 21099/05 1 KP ROP-jälk.

279. Hofmarien Fine'n Foxy 43233/06 2 KP

177. Pusztai Pandur Greta 3 KP

200. Skywatch's Just For You 4 KP

18. Pirrelina Dexter 12011/10 EI SIJ.

35. Stelmo's Juno EI ESITETTY
45. Steinroller Odd-Leif EI SIJ.

51. Stelmo's Ghostbuster EI ESITETTY

52. Asher Sus Armoni EI ESITETTY

59. Senita Caballero EI SIJ.

165. Gipstern Fendor 36768/04 EI SIJ.

182. Tallivahdin Emanze EI ESITETTY

194. Gwendy vom Garten der Freiheit 41926/05 EI SIJ.

203. Stelmo's Fantasy 22985/07 EI SIJ.

208. Emmy von Vögele Hof 27525/08 EI ESITETTY

210. Biloxian Biory EI ESITETTY

232. Skywatch's Moonlight Magic EI ESITETTY

255. Minttumantan Isabella EI ESITETTY

267. Steinroller Selma EI ESITETTY